Haber Detayı
10 Nisan 2019 - Çarşamba 12:36 Bu haber 496 kez okundu
 
Ceyhan Belediye Başkanı Aydar, kapıları söktü
Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, mazbatasını aldıktan sonra ilk icraatını gerçekleştirdi. Başkan Aydar, randevu sisteminin bittiğini söyleyerek, makam odasına kadar olan tüm kapıları söktürdü.
SİYASET Haberi
Ceyhan Belediye Başkanı Aydar, kapıları söktü

Ceyhan Belediye Başkanlığı Mazbatasını alan genç Başkan Kadir Aydar, vatandaşların kendilerine daha rahat ulaşabilmeleri adına labirent misali makam odasına kadar ulaşan odaların kapılarını sökerek ilk icraatını gerçekleştirdi.

BAŞKAN AYDAR; “HALKIMLA ARAMIZDA HİÇBİR ENGEL OLAMAZ”

“Vatandaşla aramıza hiçbir kişi ya da engel giremez” sloganıyla kollarını sıvayan Başkan Aydar, kapı sökme çalışmalarına bizzat katılarak, “Bundan sonra belediyemizde randevu sistemi bitmiştir. Sorunu olan belediyeye gelir ve anlatır, anında çözüm üretmeye çalışırız. Kimseden gizli saklı iş yapmayacağız şeffaf olacağız. İlçenin her mahallesi, her sokağı hizmetten eşit faydalanacaktır. Biz ilk günden beri bunu söylemiştik vatandaşımız bize randevu almadan ulaşabilecek. Hiçbir kapımız  vatandaşımızın yüzüne kapanmayacaktır, hemşehrilerime kapılarımız sonuna kadar açıktır” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör: Hüseyin Azar
Etiketler: Ceyhan, Belediye, Başkanı, Aydar,, kapıları, söktü,
Yorumlar
Haber Yazılımı