Haber Detayı
20 Mayıs 2019 - Pazartesi 10:57 Bu haber 185 kez okundu
 
TÜRK BASIN BİRLİĞİ, ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NDE DURUKAN, ŞİMŞEK’İ TEBRİK ETTİ
Türk Basın Birliği Gaziantep Şubesi Başkanı M. Erhan Durukan ile Yönetim Kurulu Üyelerinden Faruk Çalışkan ve Halil Eyyüpoğlu, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek’i ziyaret ederek yeni görevini tebrik ettiler.
GÜNDEM Haberi
 TÜRK BASIN BİRLİĞİ, ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NDE  DURUKAN, ŞİMŞEK’İ TEBRİK ETTİ

Türk Basın Birliği Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Erhan Durukan, “Sayın Şimşek, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nin çeşitli birimlerinde tam 30 yıl görev yaptıktan sonra, başkan seçildiniz. Başarılarınızı yeni görevinizde de sürdüreceğinize eminim. Sizi tebrik etmek için ziyaretinize geldik. Onursal üyelerimizden duayen sanayici Adil Özkeçeci, rahatsız olduğu için gelemedi ama ‘Bu kitap, Türkiye’mi IMF’ye muhtaç etmeyecek’ diyerek kaleme aldığı ‘Ekonomik Zafere Yol Haritası’ adlı eserini imzalayarak size gönderdi. Selamları var, gözlerinizden öpüyor. Bildiğiniz gibi Adil Özkeçeci, daha elektrik, su, yol, altyapı yokken Organize Sanayi Bölgesi’nin ilk müteşebbisi idi…”

Türk Basın Birliği Gaziantep Şubesi’nin ziyaretinden memnuniyetini belirten Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek ise; “Sayın Adil Özkeçeci, hakikaten burada tesisini kuran ilk sanayicimizdir. Kendilerine selam ve saygılarımı iletin lütfen. Kitap için çok teşekkür ediyorum. Bu değerli eseri herkesin okumasını da tavsiye ediyorum. En kısa zamanda kendilerini ziyarete gideceğim. Ellerinden öpüyor ve geçmiş olsun diyorum.” dedi.

 

Kaynak: Editör: Hüseyin Azar
Etiketler: , TÜRK, BASIN, BİRLİĞİ,, ORGANİZE, SANAYİ, BÖLGESİ’NDE, , DURUKAN,, ŞİMŞEK’İ, TEBRİK, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı