Haber Detayı
11 Eylül 2018 - Salı 12:09 Bu haber 677 kez okundu
 
Vatandaşın ihbarı önemli
Yıldız, uyuşturucu konusunda kararlı adımlar atıyor
ASAYİŞ Haberi
Vatandaşın ihbarı önemli

            Adana Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, Seyhan İlçesine bağlı Obalar Caddesinde kahvehane ziyaretinde bulunarak vatandaşlar ile bir süre sohbet etti.

Emniyet Müdürü Selami YILDIZ ve beraberindeki üst düzey emniyet yetkilileri, Obalar Caddesi üzerinde inceleme ve denetlemelerde bulundu. YILDIZ, cadde üzerinde bulunan bir kahvehaneye giderek burada bulunan mahalle sakinleri ve gençler ile sohbet ederek uyuşturucu madde kullanımı konusundabilgilendirmelerde ve uyarılarda bulundu.

‘BİN KİŞİ TUTUKLANDI’

Selami YILDIZ, sohbet havasında geçen konuşmasında vatandaşlara “ Sokaklarda uyuşturucu satıcılığı yapan 1000 kişiyi tutuklattırdık, sizlerin yardımları sayesinde gençlerimizin ve toplumumuzun başına bela olan bu zehirli illetin kökünü kazıyacağız” diyerek uyuşturucuyu bitirme konusunda kararlılığını yineledi. Ayrıca terör konusundan da bahseden YILDIZ, vatandaşlar tarafından yapılan ihbarların önemine değindi, gençlerle yakından ilgilenen YILDIZ, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Mahallede ikamet eden vatandaşlar tarafından ziyareti memnuniyetle karşılanan YILDIZ iyi dilek temennileri ile mahalleden ayrıldı. 

 

Kaynak: Editör: Hüseyin Azar
Etiketler: Vatandaşın, ihbarı, önemli,
Yorumlar
Haber Yazılımı