Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 10:35 Bu haber 654 kez okundu
 
“Yüreğirli dert küpü”
Millet İttifakı Yüreğir Belediye Başkan Adayı Kamuran Karaca, sokak sokak geziyor
SİYASET Haberi
“Yüreğirli dert küpü”

Yüreğir’de vatandaşların Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Kamuran Karaca’ya olan ilgisi gün geçtikçe artıyor.

Millet İttifakı Yüreğir Belediye Başkan Adayı Kamuran Karaca, Bahçelievler, Yeşilbağlar ve Başak mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi. Vatandaşlar,  arıtma tesisi ve hayvan pazarı nedeniyle akşamları kokudan yatamadıklarını ve çocuklarının hasta olma ihtimallerinin yüksek olduğuna vurgu yaparak acilen çözüm bulunmasını istedi.

“Dertlere Derman Olacağız”

Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen Karaca, vatandaşların arıtma tesisi ve hayvan pazarı konusunda şikâyetlerinde haklı olduklarını belirterek, ”Vatandaşlarımız serzenişlerinde haklılar. Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı ve Yüreğir’i kazandığımızda bu sorunların halledilmesi için çalışmalar yapacağız” diye konuştu.

“Biz bütün yurttaşlar bir aradayız”

Eski Misis’te Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar ile birlikte miting düzenleyen Karaca, mitinge yoğun destek veren Misis halkına teşekkür ederek, “Biz, her zaman olduğu gibi şimdi de kardeşçe bir aradayız, meydanlardayız. Yerel seçimlere gidilirken hep siyasi tablolar değerlendiriliyor ve ülkenin bekası konuşuluyor. Maalesef ülkemizin ekonomik ve siyasi yönetim biçimi oldukça rahatsız edici. Bu durumlardan rahatsız oldukça bizi başka bir tarafa iterek kulp takmaya çalışıyorlar. Ama biz bütün yurttaşlar bir aradayız. Öğretmen kardeşiniz Kamuran Karaca, meydanlardan, alanlardan ve emek mücadelesinden gelen biri olarak her zaman sizin yanınızda olacak. Yüreğir’in her bölgesinde olduğu gibi Misis’te de eksikleri biliyoruz. Bu doğrultuda ve sizlerin vereceği desteklerle hizmetlerimizi sunacağız” diye konuştu.

Mitingin ardından Anadolu Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Adayı Kamuran Karaca, bölgede gündemde olan konulardan biri olan kentsel dönüşümde vatandaşların en karlı çıkacak şekilde yol izleyeceklerini aktardı.

Kaynak: Editör: Hüseyin Azar
Etiketler: “Yüreğirli, dert, küpü”,
Yorumlar
Haber Yazılımı